Kokusuz Böcek İlaçlama

Kokusuz böcek ilaçlama yöntemi yoğun olmayan haşere türlerinde tercih edilen bir metottur. Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile gerçekleştirilen kokusuz böcek ilaçlama işlemleri, sağlığınızla oynayan haşereler üzerinde etki sağlamaktadır. Kullanılması en kolay ve en basit olan bu işlem, aklınıza gelebilecek tüm haşere ve kemirgen türünü etkisiz hale getirmektedir. Beşiktaş böcek ilaçlama servisleri tarafından ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Firmamız sayesinde artık herkes sağlıklı alanlarda yaşamını sürdürebilecek.

Kimler Tarafından Uygulanır?

Kokusuz böcek ilaçlama uygulamaları yalnızca profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. İşlemlerini amatörce gerçekleştiren firmalar bu uygulamayı yapmamaktadır.

  • Kokusuz böcek ilaçlama işlemi kısa zaman önce piyasaya çıkmış bir uygulamadır.
  • Çok kısa süredir uygulanan bu yöntemi ilk uygulayan firmalardan biri de firmamızdır.
  • Firmamız en iyi aletlerle işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede en küçük alanlarda bire geçiş sağlayabilmekte, tüm alanlarda %100 kesin sonuç sağlamaktadır.

Kokusuz böcek ilaçlama uygulamasını yalnızca yasal firmalar uygulamaktadır. Yasal olmayan firmalar işlemlerinde, içerisinde kimyevi madde bulunduran ilaçlarla gerçekleştirmektedir. Alerjisi olan birçok insan üzerinde bu ilaçlar çeşitli reaksiyona neden olabilmektedir. Özellikle çocukların gelişimini etkilemektedir.

Nasıl Uygulanır?

Uygulanması en kolay olan haşere ile mücadele işlemidir. İlaçlarının kokusu olmadığı için alanda insanlar, evcil hayvanlar bulunsa bile işlem gerçekleştirilebilir. Haşerelerin türüne göre sıvı ve jel ilaçlarla uygulanan bu işlem sonrasında alanda temizlik yapmanıza gerek yoktur. Özellikle;

  • Hastane, dispanser, sağlık ocağı gibi alanlarda kullanıma çok uygundur. Bu yöntem sayesinde alanı boşaltmadan, hastaları rahatsız etmeden böceklerden kurtulmanız mümkündür. İçerisinde hasta ve çocuk bulunan evlerde çok tercih edilmektedir.
  • Ayrıca 24 saat çalışan iş yerleri ve fabrika gibi alanlarda paydos etmeye gerek kalmadan, haşere ilaçlama firmaları işlemlerini gerçekleştireceklerdir. Bu sayede iş kaybı ve maddi kayıp yaşanmayacaktır.

Etki Ettikleri Haşere Türleri

Kalorifer böceği, tahta kurdu, kene, pire, halı böceği, mayt,  bit, Amerikan/ Alman hamam böceği, tatarcık, karınca, yaban arısı,  çıyan, akrep, güve, örümcek, kakalak, tesbih böceği, uyuz böceği, kertenkele, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, sinek, sivrisinek, mite, tatarcık, gümüş böceği, karafatma, salyangoz, çekirge, eşek arısı,  yılan, kırkayak, akar, , sıçan.

Beşiktaş böcek ilaçlama servislerinden 7/24 hizmet talebinde bulunabilir. Dilediğiniz her an tüm yaşam alanlarında kokusuz böcek ilaçlama hizmeti alabilir, uygun fiyatlarla kaliteli işlem yaptırmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.