Kadıköy Böcek İlaçlama 

Kadıköy Böcek İlaçlamaKadıköy böcek ilaçlama servisi ilçedeki tüm semt ve mahallelerde ilaçlama hizmeti vermektedir. Öncelikle bir ilaçlama firmasında olması gereken özellikler: kullanılan ilaçların bilgisine hakimiyet, uygulama yapılacak alanın özelliklerini en etkili ilaçlamanın yapılabilmesi için tanımaktır. Yetkinlik belgesi verilmesinin nedeni de ilaçlama firmasında bu özelliklerin bulunduğunu göstermesidir. Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak Sağlık Bakanlığı yetkilisi bir ilaçlama firmasıyız. Ve ilaçlamada kullanılan kimyasallar kansorejen madde içermedikleri gibi TSE garanti belgelidir.  

20 yılı aşkın ilaçlama tecrübemizle tüm Kadıköy’de haşere ilaçlama uygulamalarını %100 garantili olarak yapmaktayız. Kadıköy ilaçlama olarak haşere, böcek ve kemirgenler üzerinde farklı uygulamalarla ve farklı kimyasallarla işlem yapmaktayız.

Sıvı ilaçlama yöntemi, kokulu ve kokusuz olarak farklı tipteki haşereler için ayrıca yoğunluklarına göre uygulanmaktadır. Bu yöntem sisleme ve püskürtme yöntemi olarak iki farklı teknikle yapılır.

Jel İlaçlama yöntemi: Jel kıvamındaki kimyasal ilacın bölgedeki en ücra yerine kadar minik noktalar halinde sürülmesi ile uygulanır. Kokusuz olup etkili bir ilaçlama yöntemidir. İlacı yiyen böcek yuvasına gider ve orda ölür. Daha sonra ölen böceği bir başka böcek yer ve o da ölür. Döngü bu şekilde devam eder.

Kadıköy fare ilaçlama firmaları olarak kemirgen ilaçlamalarını farenin türüne ve yaşadıkları alanlara göre yapmaktayız. Fare ilaçlamalarında kullandığımız yöntemler şu şekildedir:

Fare buğdayları, fare zehirleri, fare tozları ve fare istasyonlarıdır. Fare istasyonları dışarıda yani açık alanlarda oldukça güvenli bir şekilde kullanılan fare ilaçlama yöntemidir. İlaçlamada sadece fareyi hedef alır ve bu nedenle çevredeki diğer canlılara zarar vermez.

Kadıköy böcek ilaçlama firması olarak uygulama alanlarımız: Vapur, gemi, cafe, iş yerleri, restoran, okul, ev, yurt, site, park, spor salonları…vb gibi tüm alanlarda yapılmaktadır.

Kadıköy haşere, böcek ilaçlama fiyatları tüm semt ve mahallelerde aynı fiyatta yapılmaktadır.

Fiyatlandırmalarımız birim olarak metrekare üzerinden, kullanılacak ilaç miktarına göre ve haşere veya böceğin yoğunluğuna bağlı olarak birlikte belirlenmektedir.

Kadıköy haşere ilaçlama firmaları araştırmalarınızı mutlaka firmaların Sağlık Bakanlığı yetkilisi olup olmadıklarına göre değerlendiriniz.

İlaçlama firmamız 7/24 tüm Kadıköy halkının hizmetindedir.