Fare İlaçlama

Fare ilaçlama kapalı ya da açık alan fark etmeksizin kemirgen grubu yok etmek için uygulanan operasyondur. Farelerin kapalı veya açık yaşam bölgelerimizin içinde görülmesi her zaman istenmeyen bir durumdur. Çünkü etrafa yaymış oldukları bakterilerle insan sağlığını ve görüntüsüyle de insan psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Bu nedenle bu zararlı canlıların ortamdan uzaklaştırılması gerekmektedir Doğru olan da farelerin yaşam bölgelerimizin içinde yer almamasıdır. Fare ilaçlama uygulamaları farelerden kurtulmak için en etkili yöntemdir. Firmamız fare ilaçlaması ve tüm haşere türlerine karşı profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Fare ilaçlama hizmetlerimizden faydalanarak ev, iş yeri, okul, fabrika gibi insan faaliyetinin yoğun olduğu alanların temizliğini sağlayabilir ve oluşacak problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Farenin zararı insanların sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz olarak etkilemektedir.

 • Veba
 • Humma
 • Sıtma
 • Verem
 • Tifüs
 • Dizanteri

gibi hastalıklar, fare türlerinden insanlara geçebilen başlıca önemli hastalıklardır. Fare ile mücadele etmek işte tam da bu noktada oldukça önemlidir. Çünkü bu haşereler ile mücadele etmek demek neden olduğu hastalıkları da ortadan kaldırmak demektir. Mücadele için profesyonel fare ilaçlama firmaları aracılığıyla gerçekleşen hizmetlerden faydalanabilirsiniz

Fare İlaçlama Firmaları

Fareleri yok etmek için bireysel yöntem ve amatör uygulamalardan uzak durmak daima büyük yarar sağlamaktadır. Kişisel yöntemler, kullanılan ilaçların sağlık üzerinde oluşturacağı olumsuz etkiler nedeniyle tehlike arz etmektedir. Bu nedenle profesyonel ilaçlama yöntemleri ile kısa sürede sonuca ulaştırmakta olan fare ilaçlama firmalarından destek almanız, çok daha doğru olacaktır. Fare ilaçlama firmaları arasında daima kaliteli hizmet sunan servislerimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sağlık Bakanlığınca onaylı fare ilaçlama uygulamalarımız güvenli yöntemlerle uygulanmaktadır. Hizmetlerimizden, İstanbul ve ilçeleri başta olmak üzere Kocaeli ve İzmir genelinde 7/24 faydalanabilirsiniz.

Fare İlaçlaması Nasıl yapılır?

Fare ilaçlaması nasıl yapılır? Fare ilaçlama, firmamız tarafından modern ve güvenli tekniklerle uygulanmaktadır. Uygulamalarımız farelerin kapan gibi eski tekniklerle etrafa mikrop saçmadan etkisiz hale gelmelerini sağlamaktadır. Fare istasyonları, yaşam alanlarınızda meydana gelen fare problemlerinin kısa sürede etkili bir şekilde ortadan kaldırılması için tercih ettiğimiz ilaçlama yöntemlerden biridir. Kullanmakta olduğumuz fare istasyonları fareler için hazırlanmış özel aparatlardan oluşmaktadır. Fareler için zehirli yemler fare istasyonlarının içine yerleştirilerek sadece farenin ulaşabileceği şekilde tasarlanmıştır.  Tüm fare türleri üzerinde etki gösteren ilaçlama yöntemlerimiz ilaçlama yapılacak alanın durumuna bağlı olarak toz ilaçlama yöntemleriyle de uygulanabilmektedir.

En Çok İlaçlama İşlemi Gerçekleştirdiğimiz Fare Türleri;

 • Lağım faresi
 • Tarla faresi
 • Orman faresi
 • Çatı faresi
 • Fındık faresi
 • Yeleli fare
 • Ev faresi
 • Kör fare
 • Su faresi
 • Pamuk faresi

Fare ile Mücadele

Fare ile mücadele de profesyonel yöntemleri tercih etmek oldukça önemlidir. İlaçlama servisimiz tüm fare türlerine karşı ilaçlama uygulamalarında %100 kontrol sağlamaktadır. İlaçlama şirketi olarak profesyonel hizmetler sağlamakta olan ekiplerimiz, tüm bölgelere en kısa zamanda ulaşarak çalışmalarına başlamaktadır. Beşiktaş’da fare ilaçlama hizmeti talep etmek istediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan Müşteri temsilcilerimize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları, firmamızın uygulamış olduğu işlemler neticesinde kullanmış olduğu ilaç miktarı, tekrarladığı işlem sayısı ve uygulama yaptığı alanın genişliğini göz önünde bulundurarak belirlemiş olduğu fiyatlardır. Fare ilaçlama firmaları arasında uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan firmamızın güvenilir ve ekonomik fare ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak isterseniz, müşteri temsilciliğimiz ile iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.