Dükkan İlaçlama

Haşere türleri İstanbul’un pek çok yerinde görülmekle birlikte en çok sahil kesimde yer alan ilçelerde görülmektedir. Bunun sebebi ise, evlerde görülen haşerelerin daha çok nemi ve rutubeti seven türler olmasıdır. Şehirlerdeki böcek türleri yalnızca evlerde değil; insanların dahil olduğu pek çok alanda görülmektedir. İlaçlama yaptığımız alanlar arasında; daire, apartman,dükkan, iş hanı, iş yeri, cami, okul, hastane, toplu taşıma araçları gibi pek çok kapalı alan ve bağ, bahçe park gibi açık alanlar yer almaktadır. Beşiktaş ve civarında ise en çok dükkan ilaçlama konusunda talep gelmektedir.

Dükkan İlaçlama

Beşiktaş, İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olmakla birlikte; ev yerleşkelerinin yanında iş hanlarının da yoğunlukta olduğu bir yerdir. Dükkan, mağaza, kafe ve restoranların bulunduğu bu güzide sahil semtini her gün binlerce insan ziyaret etmektedir. Ayrıca Avrupa yakası ve Anadolu yakası arasındaki geçişin sağlandığı iskeleler nedeniyle de önemli bir konumdadır. Alışveriş ve gezi amacıyla ziyaretçi akınına uğrayan bu ilçede; evlerden ve dükkanlardan haşere istilasına dair çok sayıda yardım talebi almaktayız. Özellikle dükkan sahipleri böcek ilaçlama konusunda son derece titiz davranmaktadır. Çünkü, böcek ve diğer haşereler hijyenik olmadığı gibi mekanın prestij kaybına uğramasına da sebep olmaktadır. Bir dükkanda haşere gören müşteri o dükkana bir daha uğramayacağı gibi mekanın adını da kötü anacaktır. Bu nedenle, bilinçli iş yeri sahipleri dükkan ilaçlama konusunda doğru olanı yapıp düzenli periyotlarla dükkanlarını ilaçlatmaktadır.

İlaçlama Firmasına Ne Zaman Başvurmalıyım?

Evlerde böcek görülmesi durumunda haşere ilaçlama işlemine başvurulmaktadır ancak dükkan ve iş yerleri için bu konuda daha bilinçli davranılması gerekmektedir. Çünkü, dükkanlar rafların ve ürünlerin sık konulduğu, depo gibi kuytu köşelerin yoğun olduğu alanlardır. Üstelik genelde giriş katta bulunmaları ve kapıların çoğunlukla açık tutulması nedeniyle haşerelerin içeri girmesi de saklanıp yuva yapması da oldukça kolaydır. Durum böyle olunca, ne zaman nereden böcek çıkacağı bilinmemektedir. Bu nedenle iş yerleri için en doğru seçenek, önlem amaçlı dükkan ilaçlama uygulamaları olmalıdır. Yıllık periyotlarla yaptıracağınız dükkan ilaçlama uygulaması dükkanınıza haşere uğramamasını sağlayacaktır. Detaylı bilgi için 7/24 hizmetinizde olan çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.