Beşiktaş böcek ilaçlama servisimiz, Beşiktaş İlçesinde tüm bölgelere ilaçlama hizmeti sunarak haşereleri etkisiz hale dönüştürmektedir. Böceklerin zararlarından daima korunmalısınız. Çünkü böcek türleri zamanla sayılarını arttırarak insanların sağlığına ve yaşam bölgelerine zarar vermektedir. Yumurta bırakarak çoğalan böcekler kısa sürede üreme evresini tamamlarlar. Yumurtalarını gezindikleri alana gizleyen böcekler, önlem alınmadığı vakit yer yerde görülmeye başlarlar. Böcek ilaçlama uygulamalarımız böceklerin yumurtalarını bıraktığı tüm alanlara profesyonel ilaçlama yöntemleri ile ulaşmaktadır.

 

Böcekler İnsanları Isırır Mı?

Böcek türlerinin çoğu insanları ısırmaktadır. Özellikle bit, kene, pire, sivrisinek, tahtakurusu gibi kan emici böcek türleri insanları ısıran türlerdir. Böceklerin insanları ısırması sonucu alerjik reaksiyonlar ve cilt hastalıkları görülmektedir. Aynı zamanda pire, kene gibi virüs taşıyıcı böceklerin insanları ısırması sonucu ciddi sağlık sorunları da görülmektedir.

Kan Emici Böceklerden Bulaşan Hastalık Türleri;

  • Veba
  • Humma
  • Verem
  • Sıtma
  • Hepatit
  • Tifüs
  • Dizanteri

Böcek ilaçlama firmaları arasında daima güvenli hizmet sunan firmamız ilaçlama uygulamaları ile böceklerin ortama bırakmış olduğu bakteri ve virüsleri de yok etmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlama uygulamalarımız en ekonomik ilaçlama fiyatları ile yaşam alanlarınızda uygulanmaktadır. İlaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için 7 gün 24 saat Müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarımız haşere türleri üzerinde en kısa sürede kontrol sağlamaktadır.

Böcek İlaçlaması En Çok Yapılan Böcek Türleri;

Tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, Amerikan hamam böceği, yaban arısı, karınca, çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, kırkayak, akar, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak