Tespih Böceği İlaçlama

Tespih böceği ilaçlama uygulamasının belirli bir mevsime sığdırmak doğru değildir. Mevsimsel farklılık gözetmeyen bu haşereler ile yılın her mevsimi mücadele verilmektedir. Haşereler;

  • Genellikle her noktada yaşayabilme özelliklerine sahip olsalar da onlar için oldukça elverişli yerler, nemli ve rutubetli, pis alanlardır.
  • Nemli ortamlarda da en çok yaşayabilme özelliğine sahip olan haşere tespih böceğidir.
  • Onlarla tek başına mücadele etmek çoğu zaman yetersizdir, çünkü çok iyi gizlenebilme özelliğine sahip olabildikleri gibi çok da hızlı türemektedirler.
  • Bu nedenle alanında oldukça uzman bir böcek ilaçlama şirketine tespih böceği ilaçlama uygulamaları yaptırmalısınız.

Böcek ilaçlama şirketleri arasında 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Beşiktaş Böcek İlaçlama firmamız günün her saati ekibi ile beraber hizmetinizdedir.

Evimizde Tespih Böceği Olduğunu Nasıl Anlarız?

Evimizde tespih böceği olduğunu nasıl anlarız? Tespih böcekleri dış görünüşleri itibariyle bu adı almıştır. Çünkü dışarıdan bir tehlike anını hissettiğinde ayak ve kafasını birleştirerek bir top, boncuk, tespih şeklini alarak ortadan kaybolmaktadır. Dış görünüş olarak kırmızı, siyah, koyu kahve gibi tonlarda olan bu haşerenin vücudu iç içe geçmiş boğumlardan oluşur. Bu özelliği ile aynı aileden oldukları kırkayaklar ile benzerlik gösterir. Boyları ortalama olarak 2-5 cm arasında değişmektedir.

Evlerimizde banyo ve mutfaklarımızda, gider borularında, balkonlarımızda bu saydığımız özellikteki haşerelerden varsa, mutlaka en kısa süre içinde böcek ilaçlama işlemleri yaptırtmalısınız. Özellikle bu haşereler bazen halıların arasına, altına kaçabildiği gibi koltuk döşemelerinin arasında da olabilmektedir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama Servisi

Beşiktaş Böcek İlaçlama, her zaman en çok tercih edilen ve böcek ilaçlama şirketleri içinde en kurumsal işleyişte olan firma olarak sizlere tüm haşerelere karşı garantili ilaçlamalar yapmaktadır. Şirketimiz Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı böcek ilaçları kullanmış olup, sağlığınız gözetilerek uygulanmaktadır. Bizlere haftanın her gününde, 24 saat ulaşabilirsiniz.  Ev, işyeri, otel, hastane, okul, restoran, eczane, bahçe, arsa ve tüm mekanlarda böcek ilaçlama faaliyetini modern böcek ilaçlama yöntemleri ile uygulayan firmamız bir telefon uzağınızda bekliyor. Bizlere iletişim formumuzu doldurarak ulaşabileceğiniz gibi telefonlarımıza çağrı da bırakabilirsiniz.