Gümüş Böceği Nerelerde Yaşar ?

Gümüş böceği nerelerde yaşar? Gümüş böcekleri bir başka adıyla balık böcekleri, ülkemizde oldukça fazla sayıda bulunmaktadırlar. Gerek beslenme şekilleri gerek renkleri ile gümüş böcekleri diğer haşerelerden oldukça farklıdır ve özellikle evlerde en çok şikayet edilen böceklerdendir. Bu nedenle de evdeki böcekten kurtulmanın yolları konusunda balık böcekleri için çok farklı yöntemler denenmiştir. Gümüş böcekleri yayılmalarına izin vermeden kısa sürede yok edilmesi gereken zararlı haşere türlerindendir. Beşiktaş Böcek İlaçlama firmamız geliştirdiği yöntem ve uygulamalar ile sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur. Gümüş böceği ilaçlama ve diğer tüm haşerelerin yok edilmesi için firmamızı günü her saati arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları

Gümüş böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken bazı unsurlar belirleyici olur. Gümüş böceklerinden korunmanın başlıca yolu hijyen koşullarını sağlamaktır. Ancak bazı durumlarda bu haşerelerden kurtulmak zannedildiği kadar kolay olmaz. Gümüş böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken;

  • Haşerenin yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekaresi
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı belirleyici olur.

Gümüş böceği ilaçlama fiyatları ve aklınıza takılan bütün sorular için firmamızı arayabilir, uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Gümüş Böceği İle Mücadele

Gümüş böceği ile mücadele ederken yapılması gereken en önemli şey tabi ki vakit kaybetmeden ilaçlama servisi ile anlaşmaktır. Gümüş böceği ilaçlama işlemleri ile bu haşereden en garantili şekilde kurtulmanızı sağlayan Beşiktaş İlaçlama firmamız, senelerden beri Beşiktaş’ta verdiği hizmetlerle en lider konumdadır. Herkes tarafından bilinen özellikleri ile gümüş böcekleri,

  • Gri renkte, uzun ve ince, 2 adet anteni olan bir haşeredir. Oldukça hızlıdırlar ve boyları en az 1 cm kadar olabilmekte, en çok ise 5 cm kadar uzayabilmektedirler.
  • Bilinmeyen özellikleri ise bu haşerenin kitap, defter, gazete, karton gibi kağıttan yapılmış nesnelerle beslenmesidir. Bu nedenle de bu haşereye genel olarak kütüphane böceği, kitap böceği gibi isimler de verilmektedir.
  • Balık böceği denilmesinin tek sebebi ise, dış görünüşünün tıpkı balıkları andırmasından dolayıdır.
  • Nemli ve rutubetli yerlerde, banyo ve mutfaklarda, duvarlarda ve tavanda, kütüphanelerde, kitaplıklarda, okullarda ve kitap satan mağazalarda, çok fazla kitap olan evlerde sıklıkla bulunurlar.

Gümüş böceği ile mücadele için bizlere ulaşmak ve en kaliteli ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak üzere çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.