fatih-bocek-ilaclama

Fatih böcek ilaçlama şirketimiz İstanbul Fatih ilçesinde ilaçlama faaliyetlerine devam etmektedir. Fatih böcek ilaçlama sadece Fatih ve yakın yerleşim bölgelerine değil, İstanbul genelinde tüm ilçe, semt ve mahallelere böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulamaları haşere ve kemirgen türlerinin yanı sıra böcek türleri için yapılmaktadır. Haşerelerden kurtulmak kolay bir iş değildir. Üstelik haşereler çok çabuk çoğalan zararlı canlı türleridir. Haşerelerden kurtulmanızı sağlayacak en önemli etken kuşkusuz ilaçlama yapmaktır. İlaçlama yapmak için de dışarıdan profesyonel bir böcek ilaçla şirketi ile irtibat kurmanız gerekmektedir. İlaçlama için profesyonel yardım alarak başa çıkabilirsiniz. Bu konuda Fatih böcek ilaçlama şirketimiz ile irtibat kurarak yaşam alanlarınıza sızan ve istila eden haşere, kemirgen türlerinden kolayca kurtulabilirsiniz.

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama, sanıldığı kadar kolay bir ilaçlama uygulaması değildir. Böcek türleri içinde seneden 11 kez çiftleşen pireler, 1 hafta gibi kısa bir sürede yumurtadan lavralara ve ergin olmaya yüz tutan en hızlı çoğalan böcek türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Pire ilaçlama sıvı ilaçlama ile mümkündür. Pire ilaçlama için, yaşam alanlarınızın profesyonel bir ilaçlama şirketi aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Pireler, insan ve hayvan kanı emerek yaşamlarını sürdürürler. Daha çok geceleri aktif olurlar. Pireler uçmazlar. Sadece eklem bacakları sayesinde yükseklere sıçrama özellikleri bulunmaktadır. Pireler daha çok yünlü, kumaş, keçe, halı, koltuk, kanepe gibi alanlara saklanırlar. Pirelerden kurtulmanızı sağlayacak en etkin yol ilaçlama yapmaktır.

Pirelerden Bulaşan Hastalıklar Nelerdir?

Pirelerden çeşitli hastalıklar bulaşmaktadır. Pireler alerjik hastalıklara neden olabilmektedirler. Humma, uyuz, cüzzam, dizanteri, alerjik reaksiyonlar ve çeşitli cilt hastalıklarına neden olurlar. Pireler bu hastalıkların yanı sıra, mikrop ve salyalarını insanlara bulaştırırlar. Pirelerin hayvanlar üzerinde de etkileri oldukça yüksektir. Kedi piresi ve köpek piresi hayvanlar üzerinde oldukça etki sahibidir. Evdeki pirelerden kurtulmanızı sağlayacak tek çözüm ilaçlama yapmanızdır. Pirelerden kurtulmak için Fatih böcek ilaçlama şirketimizi 7/24 arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Pire ilaçlama fiyatları şirketimiz bünyesinde ekonomik ve ucuzdur. Kaliteyi ucuza alarak yaşam alanlarınızı koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir