Eyüp Böcek İlaçlama

Çevremizde evcil ve besi hayvanlarımız harici hayvanlarla karşılaştığımızda paniğe kapılırız. Birçok insanda böcek fobisi hayatını kısıtlayan psikolojik rahatsızlıkların başında gelir. Böceklerin verdiği zararlar bu kadar ile sınırlı kalmaz. Kemirgenler ve haşereler yapıları gereği zararlı salgıları ve barındıkları pis ortamlardan aldıkları virüslerle insanları çok ciddi hastalıklara maruz bırakır. Bu hastalıkların başlıcaları, hepatit, gıda zehirlenmesi, verem, veba, dizanteri, tifüs, alerjik ve mikrobik hastalıklar olarak sıralanır. Haşereler mikropları bizlere besin yoluyla aktarmaktadır. Yaşam alanlarımıza girerek besinlerimize ortak olup bize hastalık virüslerini geçirirler. Böceklerin maruz bıraktığı bu sorunlardan korunmak için, böcek ilaçlama hizmeti almalıyız.

Keskinoğlu böcek ilaçlama olarak, ilaçlama hizmetini profesyonel bir ekip eşliğinde, yıllardır sahip olduğu tecrübeleri ışığında müşterilerine sunmaktadır. Firma, 7/24 açık olup, bir telefon mesafesi uzaklıkta herkesin kolayca ulaşabileceği bir konumdadır. Yeni ve gelişen teknolojileri kullanan firma ilaçlama sektörünün öncüsüdür. İlaçlama sağlıkla direk ilgili olan bir alan olduğundan ilaçlama titizlikle yapılmalıdır. Firmamız insanların önceliklerini göz önünde bulundurarak tüm güvenlik önlemlerini alıp ilaçlama yapmaktadır.

Eyüp böcek ilaçlama servisi, her türlü haşere ve kemirgene karşı en yetkin uygulamalarını yakın ve çevre ilçelere ulaştırmaktadır. Başta pire, hamam böceği, fare, kalorifer böceği olmak üzere tüm haşerelerin ilaçlaması firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamızın en fazla böcek şikayeti aldığı semtler şu şekildedir; Alibeyköy, Rami, Yeşilpınar, Çırçır, Göktürk, Merkez Köyler. İlaçlama hizmetimiz her semt için sabit olup oldukça ekonomik fiyatlardadır.