Beyoğlu Böcek İlaçlama

Beyoğlu böcek ilaçlama faaliyetlerinin yürütüldüğü güzide ilçelerimizden biridir. İlçemiz hem eski yerleşim alanları hem tarihi güzellikleri hem de yeme içme işletmeleri açısından oldukça zengin bir ilçedir. Beyoğlu’nda hizmet verdiğimiz böcek ilaçlama şirketimiz, senelerdir siz değerli halkımızı haşerelerden kurtarmakla kalmıyor ilçemizin pek çok noktasında da sizlere en uzun süren ve etkin korumayı sağlıyoruz. Firmamız operasyon yaparken şu böcek ilaçlama yöntemleri kullanmaktadır:

  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları
  • Sıvı ilaçlama
  • Kokusuz
  • Kokulu ilaçlama

Hangi yöntemin belirleneceği konusunda tabi ki ilk olarak haşerenin türüne bakılır. Daha sonra haşere yoğunluğu ve elbette ilaçlama işleminin uygulanacağı mekanın özellikleri dikkate alınır. Haşere türü birden fazla ise ilaçlamalarda da birden fazlası seçilebilir.

Kontrol Altına Aldığımız Haşereler

Yukarıda saydığımız yöntemler en kaliteli ilaçlar ile buluşturulur ve görebileceğiniz en az elli çeşit haşereye karşı en kusursuz şekilde uygulanır. İster çıyan, akrep, yılan, örümcek gibi oldukça zararlı türler olsun, ister mayt, uyuz böceği, mite, akar gibi gözle görülemeyecek kadar küçük ve organizma türünden canlılar olsun her haşere için en kesin ve garantili yöntemlerle çözüm sunmaktayız. Ayrıca;

  • Kakalak, pire, kalorifer böceği, fare türleri, hamam böceği, top böceği, kertenkele, sümüklü böcek, halı böceği, kulağakaçan, tespih böceği, danaburnu, karınca, kırkayak, kirpi, kurtçuk, güve, tahta kurusu, kene gibi haşerelerde de en etkili sonuçları vermekteyiz.

Açık veya kapalı, büyük ya da küçük dilediğiniz her mekan en titiz şekilde ilaçlanmaktadır. Ayrıca özel araçların ve toplu taşıma araçların ilaçlanmasında da firmamız hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama randevusu almak ve haşereleri yaşamınızdan sonsuza kadar çıkarmak için yapacağınız tek şey telefon numaralarımıza çağrı bırakmak olacaktır.

Beyoğlu Böcek İlaçlama Servisi

Beyoğlu böcek ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile sizlere en nitelikli hizmeti sunmakta olup, çağrı merkezleri üzerinden de kesintisiz hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimize her zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan haşere ilaçlama istek formlarını doldurarak da bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm haşere ve kemirgenleri kısa sürede kontrol altına alan firmamız yılın 365 günü hizmetinizdedir.